Grzejnik Curval

UWAGA!
Model grzejnika Curval został trwale wycofany z oferty IRSAP.

Grzejnik Curval to niezwykle nowoczesny, oryginalny i odważny model, zaprojektowany przez włoską markę Irsap. Wyróżnia się wyglądem nie tylko na tle produktów dekoracyjnych Irsap, ale i wszystkich grzejników tej kategorii dostępnych na rynku. Stanie się więc zdecydowaną, ale jednocześnie nienachalną ozdobą każdego wnętrza i sprawdzi się zwłaszcza na tle jednolitej ściany, co pozwoli zaprezentować mu się w całej okazałości.

Jak zbudowany jest grzejnik Curval?

„Stelaż” modelu Curval stanowią stalowe profile grzewcze o okrągłym przekroju równym 18 mm oraz kolektory o średnicy mierzącej 30 mm. Główną jednak rolę odgrywają w tym przypadku szerokie panele polimeryczne, zamontowane na konstrukcji pionowo; elementy te są dają niezwykle dużo możliwości ich zamontowania – są faliste, podczas instalacji można jednak zdecydować o ich konfiguracji.

Grzejnik Curval dostępny jest w trzech rozmiarach: 1820 mm x 509 mm, 1820 mm x 759 mm, 1820 mm x 1009 mm, 759 mm x 1230 mm (wersja pozioma). Ich moc cieplna dla ?T=50° C wynosi kolejno 600 W, 1054 W, 1450 W, 856 W.

Co jest w zestawie?

Na wyposażeniu grzejnika znajduje się komplet zaworów kątowych wyposażone w miedziane, wielowarstwowe łączniki, odpowietrznik oraz cztery wsporniki na ścianę.

Dane techniczne

Grzejnik Curval posiada nagwintowanie 1/2” prawe, a jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 8 barów, dopuszczalna temperatura zaś – 95 stopni Celsjusza. Produkowany jest w kolorze Szary Aluminium.
Nie muszą się Państwo martwić również o bezpieczeństwo grzejnika w transporcie; został zabezpieczony specjalnymi osłonami przeciwuderzeniowymi, które zapobiegną ewentualnym zarysowaniom czy uszkodzeniom.

Menu