Grzejniki Relax

UWAGA!
Grzejniki Relax 15, 48, Twin Power zostały wycofane z oferty sprzedażowej firmy Irsap. Ich miejsce zastąpiły grzejniki Relax Power oraz Relax Over Power.

Relax to kultowa linia grzejników włoskiej marki Irsap; doskonale nadają się dla tych, którzy z utęsknieniem poszukują prostej, geometrycznej formy, modeli nowoczesnych, z nutą elegancji, oraz takich, które będą odpowiednie do wszystkich pomieszczeń w domu. Wszystkie z nich to modele płytowe, stanowiące gładką, jednolitą powierzchnię, będą więc idealnym tłem dla wnętrza.

Relax Twin Power

Model Twin Power jest grzejnikiem rozkładanym – już po montażu można go więc swobodnie odchylić od ściany, co ułatwia utrzymanie go w czystości oraz konserwację. Wyposażony jest w bezprzewodowy, radiowy pilot z dotykowym wyświetlaczem oraz łatwy w obsłudze sterownik. W płytę grzejnika wbudowano sześć wentylatorów, zwiększających jego wydajność; inteligentna modulacja elektroniczna zapewnia natomiast cichą pracę. Maksymalne ciśnienie robocze modelu Twin Power wynosi 4 bary, a dopuszczalna temperatura – 95 stopni Celsjusza.

Relax 15

Grzejnik Relax 15 również zbudowany jest z gładkiej płyty grzewczej, z nagwintowaniami 50 mm z M24 x 19; jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 4 bary, a dopuszczalna temperatura: 95 stopni Celsjusza. W zestawie znajduje się system do montażu naściennego Chela, zawór odpowietrzający, a także innowacyjny system ukrytego podłączenia hydraulicznego, który zakrywa zawory – podnosząc walory estetyczne modelu. Relax 15 dostępny jest w ogromnej liczbie rozmiarów, a także w wersji elektrycznej.

Realx 48

Relax 48 to kolejna, prosta i elegancka płyta grzewcza; dostępna w wielu kolorach i wykończeniach specjalnych producenta, między innymi serii Special, Galileo, czy Michelangelo oraz w naprawdę dużej liczbie rozmiarów. Tak, jak poprzednik, posiada nagwintowania 50 mm z M24 x 19, ukryte podłączenie hydrauliczne, zakrywające zawory, a jego dopuszczalne ciśnienie robocze wynosi 4 bary, temperatura zaś – 95 stopni Celsjusza. Warto uzupełnić grzejnik o dedykowany, szykowny wieszak na ręczniki dostępny w dwóch rozmiarach.

Relax Soft

Model Soft jest za to nieco inny od wszystkich, wymienionych powyżej. Będzie idealny do wnętrza, któremu trzeba dodać nieco łagodności i harmonii, przy zachowaniu względnej surowości – wszystko dzięki zaokrąglonym bocznym krawędziom. Produkowany jest również w wersji Plus, którego płyta grzewcza wyposażona jest w podwójny rząd elementów, zwiększających jego moc cieplną. Posiada nagwintowania 1/2” prawe, ukryte podłączenie hydrauliczne z opcjonalną głowicą termostatyczną, a jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 4 bary, temperatura zaś: 95 stopni Celsjusza.

Grzejniki Irsap