Grzejnik Evo

UWAGA!
Model grzejnika Evo został trwale wycofany z oferty IRSAP.

Grzejnik Evo to jednocześnie ciekawy model dekoracyjny, jak i nowoczesna drabinka łazienkowa; mimo pozornej prostoty, przyciąga wzrok detalami i nieoczywistymi rozwiązaniami estetycznymi, przy owych detalach zastosowanymi. Dzięki swemu wyglądowi, Evo padnie wyborem nie tylko tych, którzy pragną odrobiny ciepła do swoich łazienek, ale i salonów, kuchni, czy sypialni.

Jak właściwie wygląda grzejnik Evo?

Podstawę i fundament tego modelu stanowią masywne, stalowe rury gładko łączące się ze sobą i tworzące kształt geometrycznej litery „U” – ponadto, mają nietypowy przekrój trójkątny. Na kolektorach opierają się zaś poziome, stosunkowo drobne rurki, umożliwiające używanie grzejnika jako suszarki i wieszaka na ręczniki; by jeszcze bardziej to ułatwić, pomiędzy poszczególnymi profilami pozostawiono zwiększone odstępy.

Dużą zaletą grzejnika Evo jest też wyposażenie go w ukryty system podłączenia hydraulicznego, który zakrywa zawory, mogące czynić model nieco mniej atrakcyjnym. Marka Irsap gwarantuje również dużą łatwość instalacyjną, którą zapewnia zestaw zaworów z rozstawem osi 50 mm dokładnie przetestowany przez producenta.

Maksymalne ciśnienie robocze modelu wynosi 4 bary, dopuszczalna temperatura jego pracy – 95 stopni Celsjusza; w komplecie znajdują się cztery łączniki ścienne, odpowietrznik, oraz system podłączenia hydraulicznego. Grzejnik produkowany jest w trzech wysokościach: 1040 mm, 1680 mm, 2000 mm, oraz w trzech szerokościach: 585 mm, 685 mm, 835 mm. Można doposażyć go w dodatkowe, praktyczne akcesoria, takie jak wieszaki i suszarki.

Grzejniki Irsap