Grzejnik elektryczny Xilo Air

Tym, którym marzą się proste i nowoczesne rozwiązania zarówno do kuchni, jak i łazienki, z pewnością przypadnie do gustu grzejnik elektryczny Xilo Air, stworzony przez włoską markę Irsap. Model łączy w sobie zarówno wyżej już wymienioną prostotę ze zdecydowaną formą i charakterystyczną, odważną, mimo minimalizmu, linią. Na pionowych kolektorach ze stali o średnicy równej 30 mm opierają się od przodu poziome profile grzewcze, również stalowe, nieco szersze i płaskie, gęsto ułożone; ich przekrój mierzy 50 mm x 10 mm. Znajdujące się blisko siebie poziome rurki tworzą zwartą, geometryczną powierzchnię, odpowiedzialną właśnie za zdecydowaną linię, funkcjonalność zapewniają natomiast pozostawione co jakiś czas znaczne przerwy, umożliwiające wykorzystanie modelu jako suszarki i wieszaka na ręczniki.

Otrzymają go Państwo wraz z cieczą termiczną oraz nowoczesnym, dodatkowym systemem nadmuchu (który może osiągnąć moc do 1000 Watt) – w połączeniu z wentylatorem równoważy on temperaturę panującą w pomieszczeniu.

W zestawie znajdują się natomiast cztery łączniki międzyrurowe do montażu naściennego oraz pilot do zdalnego sterowania.

Xilo Air – rozmiary:

  • 1206 mm x 506 mm (14 rur, trzy przerwy),
  • 1570 mm x 506 mm (21 rur, cztery przerwy),
  • 1570 mm x 606 mm (21 rur, cztery przerwy),
  • 1794 mm x 606 mm (25 rur, cztery przerwy).
Menu