Grzejnik Tole

UWAGA!
Model grzejnika Tole został trwale wycofany z oferty IRSAP.

Grzejnik Tole to niezwykle subtelna i delikatna drabinka łazienkowa; niech jednak nazwa Was nie zmyli – Tole nada się idealnie także do salonu, przedpokoju i innych pomieszczeń, ze względu na swój ultraprosty design. Podkreśli więc zarówno elegancję bardziej klasycznego wnętrza, jak i surowość tego bardziej minimalistycznego. Składa się z pionowych kolektorów o wymiarach przekroju równych 25 mm x 25 mm oraz poziomych profili grzewczych, których przekrój również jest kwadratowy – wynosi 22 mm x 22 mm.

Bardzo dużą jego zaletą jest też materiał, z którego został wykonany, czyli stal inox. Ten rodzaj metalu zapewnia bardzo dużą trwałość oraz możliwość montowania grzejnika w systemie ciepłej wody użytkowej.

Maksymalna temperatura pracy Tole wynosi 95 stopni Celsjusza, jego dopuszczalne ciśnienie robocze zaś 4 bary. Posiada nagwintowania na końcach kolektora 1/2” prawe i wykonany jest z chromowanego mosiądzu; podłączany przy pomocy przyłącza dolnego standardowego i produkowany w czterech wysokościach: 454 mm, 842 mm, 1310 mm, 1902 i następujących szerokościach: 525 mm, 881 mm, 481 mm, 581 mm.

Drabinka Tole wyposażona jest w komplet zaworów kątowych z łącznikami miedzianymi, zestaw maskujący na rury, a także odpowietrzający, chromowany zawór 1/2”.

Grzejniki Irsap