Grzejnik Premiere nierdzewny

UWAGA!
Model grzejnika Premiere został trwale wycofany z oferty IRSAP.

Model Premiere to idealne rozwiązanie marki Irsap dla tych, którzy ponad wszystko cenią sobie dobry gust i wyrafinowany styl. Nada się doskonale do wnętrz klasycznych i eleganckich, zarówno dzięki swej budowie, jak i ciekawym wykończeniom powierzchni. Premiere to grzejnik drabinkowy, będzie więc świetnie sprawdzał się w łazienkach – dzięki odpowiedniemu układowi poziomych rurek, umożliwiających wieszanie i suszenie ręczników – jednak styl, w którym jest utrzymany sprawia, że nie powstydzi się go również salon czy sypialnia.

Dostępne wykończenia:

  • rury chromowane, pierścienie chromowane,
  • rury satynowe, pierścienie chromowane,
  • rury w kolorze białym perłowym, pierścienie pozłacane.

Stal nierdzewna, z której wykonany jest grzejnik Premiere zapewni natomiast dużą trwałość i odporność, a także możliwość instalacji w systemie ciepłej wody użytkowej. Poziome profile grzewcze mają średnicę równą 25 mm, tak samo, jak pionowe kolektory; nagwintowania 1/2” gas prawe. Maksymalne ciśnienie robocze modelu sięga aż 15 bar, a dopuszczalna temperatura jego pracy – 95 stopni Celsjusza.

W komplecie z grzejnikiem znajduje się zawór i zawór kątowy z miedzianymi łącznikami, otuliny na rury, trzy łączniki Chela do montażu naściennego, zawór odpowietrzający, oraz korek zaślepiający. Warto uzupełnić swój model również o praktyczne i estetyczne akcesoria, jak wieszaki, suszarki, czy nawet grzałkę elektryczną.

Grzejniki Irsap