Grzejnik Forma A

UWAGA!
Model grzejnika Forma A został trwale wycofany z oferty IRSAP.

Grzejnik dekoracyjny, zaprojektowany przez włoską markę Irsap, to model bardzo ozdobny, ale nieprzesadzony. Pasował będzie zarówno do wnętrz eleganckich i bardziej klasycznych, jak i tych nowoczesnych – dzięki obecności elementów geometrycznych w grzejniku. Forma A jest nie tylko estetyczna, ale przypomina wręcz gustowną instalację, stylową ozdobę ściany, której z pewnością nie będą Państwo chcieli ukryć.

Grzejnik Forma A posiada długie, cienkie i smukłe profile grzewcze, poprzeplatane co jakiś czas, nieregularnie, wstawkami w formie kwadratowych i prostokątnych, pustych w środku ram. Zależnie od wybranego wariantu, jego elementy ułożone są horyzontalnie lub wertykalnie i jest to kolejna zaleta grzejnika – dostępny jest zarówno w wersji pionowej, jak i poziomej, dzięki czemu będą Państwo mieli możliwość zamontowania go na wąskiej ścianie lub niskiej przestrzeni pod oknem oraz na poddaszu. Forma A to jednocześnie grzejnik modułowy, możliwy do zamontowania także jako ścianka działowa, co właściwie likwiduje jakiekolwiek trudności aranżacyjne.

Produkowany jest w sporej ilości rozmiarów (zależnie od wybranego wariantu) i satysfakcjonującej liczbie podłączeń hydraulicznych, dostosowanych do układu grzejnika: podłączenie dolne standardowe lub podłączenie środkowe z rozstawem osi równym 50 mm.

Stalowe profili grzewcze Formy A mają przekrój kwadratowy 15 mm x 10 mm, wyżej wspomniane „ramy” zaś: 30 mm x 30 mm. Maksymalna temperatura pracy modelu sięga 95 stopni Celsjusza, a jego dopuszczalne ciśnienie robocze – aż 8 barów; posiada nagwintowanie prawe 1/2”.

Grzejniki Irsap