Grzejnik elektryczny Ares chrom

Model ten to nic innego, jak bardziej elegancka i luksusowa wersja grzejnika elektrycznego Ares. Wariant pokryty powłoką galwaniczną, czyli chromem, jest tak samo uniwersalny i odpowiedni do praktycznie każdej łazienki, sprawdzi się jednak idealnie w tych wnętrzach, których właściciele pragną nadać im nieco nieprzesadzonego szyku. Lśniąca powierzchnia będzie odbijać światło i przypominać niemal lustrzaną taflę, a odpowiedni układ stalowych rur zapewni wygodne, codzienne użytkowanie.

Parametry techniczne grzejnika Ares chrom:

Model Ares chrom, będący jednocześnie suszarką na ręczniki, zbudowany jest z pionowych kolektorów o przekroju półowalnym 40 mm x 30 mm oraz poziomych profili grzewczych o średnicy równej 23 mm. Dostarczany jest wraz z cieczą termiczną i grzałką elektryczną zamontowaną po prawej stronie; grzałka może być wyposażona w wyłącznik lub kontrolę elektroniczną termostatu. W komplecie znajdują się również trzy łączniki międzyrurowe do montażu na ścianie.

W trosce o komfort klientów, włoski producent zadbał również o bezpieczeństwo grzejnika podczas transportu – jest on chroniony specjalnymi osłonami z tworzywa przeciwuderzeniowego, które pozwolą uniknąć przypadkowych zarysowań i uszkodzeń mechanicznych.

Dostępne rozmiary:

Drabinka łazienkowa Ares chrom produkowana jest w czterech rozmiarach, każdy o głębokości 30 mm – 818 mm x 580 mm (15 rur, dwie przerwy), 1118 mm x 580 mm (22 rury, dwie przerwy), 1462 mm x 580 mm (28 rur, trzy przerwy), 1720 mm x 580 mm (34 rury, trzy przerwy).

Menu