Grzejnik Tole nierdzewny

Grzejnik Tole będzie idealnym rozwiązaniem dla tych z Państwa, którzy mają zwiększone wymagania co do wydajności i trwałości modelu. Dzięki temu, że wykonano go z wysokiej jakości mosiądzu chromowanego, jest grzejnikiem nierdzewnym, o  o wiele lepszej odporności na zniszczenia i upływający czas.

Tole – budowa i rozmiary

Prosta, bezpretensjonalna budowa drabinkowa i optymalny układ rurek czyni go modelem idealnym zarówno do łazienek, jak i innych pomieszczeń w domu – kuchni czy salonów. Składa się z pionowych, subtelnych kolektorów o przekroju kwadratowym – wymiarach 25 mm x 25 mm – poziomych profili grzewczych, również o kwadratowym przekroju 22 mm x 22 mm. Grzejnik produkowany jest w czterech wysokościach: 454 mm, 842 mm, 1310 mm i 1902 i czterech szerokościach: 525 mm, 881 mm, 481 mm, 581 mm.

Parametry techniczne

Model b posiada nagwintowania na końcówkach kolektora 1/2” prawe; jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 4 bary, a dopuszczalna temperatura pracy: 95 stopni Celsjusza. Podłączany za pomocą przyłącza dolnego standardowego, odpowiedni do zainstalowania w systemie ciepłej wody użytkowej.

W zestawie

W komplecie z grzejnikiem znajdują się zawory kątowe, zestaw maskujący na rury, cztery konsole odległościowe do montażu i chromowany zawór odpowietrzający.

Menu