Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach:
9:00 - 16:00
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
606 179 403 lub 606 163 004

Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik elektryczny Venus

Model Venus to bardzo klasyczna i funkcjonalna drabinka łazienkowa, zaprojektowana przez włoską markę Irsap; wpadnie w oko zwłaszcza tym, którzy pragną, by tego typu elementy wyposażenia były przede wszystkim praktyczne i estetyczne, ale pozbawione wszelkiego rodzaju zbędnych ozdobników.


Grzejnik Venus składa się z pionowych kolektorów ze stali o półowalnym przekroju 30 mm x 40 mm i osadzonych w nich, poziomych profili grzewczych o średnicy równej 23 mm, lekko wygiętych w łuki – co pozwoliło na dodanie grzejnikowi łagodności i subtelności, nawet przy pokaźnych rozmiarach.


Zasilanie elektryczne


Drabinka Venus zasilana jest w stu procentach elektrycznie, co oznacza, że nie podłącza się jej do układu centralnego ogrzewania. Tego typu grzejniki stają się coraz większą konkurencją dla standardowych modeli wodnych, o wiele ułatwiają bowiem codzienne użytkowanie – pracują bez względu na sezon grzewczy, są wygodniejsze w wykorzystaniu jako suszarka na ręczniki czy pranie, a także umożliwiają szybkie dogrzanie wnętrza.


Kolory


W spersonalizowaniu grzejnika bez wątpienia pomoże ogromna pula kolorów RAL i barw z serii specjalnych: Classic, Special, Galileo, Leonardo, Michelangeo.


Rozmiary


Model produkowany jest w czterech rozmiarach o głębokości 55 mm: 818 mm x 595 mm, 1118 mm x 595 mm, 1462 mm x 595 mm, 1720 mm x 595 mm.


Bezpieczeństwo


By grzejnik Venus nie uległ przypadkowemu uszkodzeniu podczas transportu, został dokładnie opakowany w osłony z tworzywa przeciwuderzeniowego, które ochronią go przed zarysowaniami.

 

Wyślij zapytanie

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju


Zapraszamy do kontaktu:
606 179 403, 606 163 004
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 - 16:00