Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach:
9:00 - 17:00
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
606 179 403 lub 606 163 004

Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik elektryczny Quadraqua

Model Quadraqua powstał specjalnie z myślą o tych, którzy nie lubią niepotrzebnie marnować przestrzeni, a od wszystkich elementów wyposażenia wymagają szeregu praktycznych funkcji, oczywiście w połączeniu z najwyższą jakością wykonania. Dlaczego? Grzejnik Quadraqua, stworzony przy współpracy włoskiej marki Irsap i designera Domenico De Palo, to jednoczenie praktyczna i nowoczesna półka naścienna. Nada się idealnie do praktycznie każdego pomieszczenia w domu, zarówno łazienki – by ogrzać czyste ręczniki, przedpokoju – by wysuszyć szalik czy rękawiczki, jak i salonu, gdzie świetnie sprawdzi się do przechowywania wszelkich drobiazgów. Model został przy tym skonstruowany w taki sposób, by ewentualny „rozgardiasz” na półkach osłaniała jednolita płyta grzewcza. Według samego twórcy „Sztywny, surowy kształt, to prawie racja bytu funkcjonalności, która wykracza poza przyjęte standardy... Mocno kwadratowy i modulowany przez jednostkę miary, którą staje się proporcjonalność.” Grzejnik Quadraqua jest jednak na tyle prosty w swej budowie, że wkomponuje się w przeróżną stylistykę, a jeszcze bardziej ułatwi to szereg kolorów z serii specjalnych producenta, między innymi z serii Special, Galileo czy Leonardo.


Jedną z ważniejszych cech modelu jest jednak elektryczne zasilanie – o wiele praktyczniejsze, niż wodne, zwłaszcza, jeśli zależy nam na szybkiej reakcji na zmianę ustawień pożądanej temperatury. Grzejnik produkowany jest w dwóch rozmiarach: 1116 mm x 300 mm oraz 1828 mm x 300 mm, każdy o głębokości równej 300 mm. Są one w stanie osiągnąć moc, kolejno, 330 Watt lub 500 Watt. Obie posiadają cyfrową kontrolę elektroniczną Wireless programowaną tygodniowo, funkcję ITCS, izolację klasy II, IP44, a częstotliwość funkcjonowania wynosi 433 MHz.


W zestawie z grzejnikiem Quadraqua znajduje się komplet do montażu naściennego, system podgrzewania z nagrzewnicami, programowany przekaźnik cyfrowy Wireless, oraz odbiornik Wireless (wbudowany w płytę z dwoma diodami, sygnalizującymi tryb pracy).


Bezpieczeństwo podczas transportu gwarantują natomiast specjalne osłony z tworzywa przeciwuderzeniowego, niwelujące ryzyko zarysowań czy uszkodzeń mechanicznych.

 

Wyślij zapytanie

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju


Zapraszamy do kontaktu:
606 179 403, 606 163 004
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Krakowie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 - 17:00