Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach:
9:00 - 16:00
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
606 179 403 lub 606 163 004

Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Tratto

Grzejnik Tratto to model zaprojektowany przez włoską markę Irsap, dedykowany do nowoczesnych i gustownych wnętrz z nutą nonszalancji. Z pewnością stanie się oryginalnym dodatkiem każdego pomieszczenia: łazienki, sypialni czy holu, dzięki designerskiej, ale i praktycznej budowie. Tratto to bowiem model płytowy, górna cześć płyty wygina się jednak i ułożona prostopadle do ściany, służyć może za ciekawą półkę; podgrzewana półka przyda się szczególnie zimą, kiedy zechcą Państwo wysuszyć rękawiczki lub ogrzać szalik i czapkę.


„Trójwymiarowa linia ewoluuje, odsuwa się od ściany, aby wpasować się w otaczające wnętrze ze swoją funkcją podpory; dwa boczne ostrza światła podkreślają i czynią przejrzystym horyzont złożony z krzywych i harmonijnych powierzchni, które tworzą płaszczyzny podparcia. Elegancka funkcjonalność zasłonięta przez nowe formy (…).”


Parametry techniczne modelu:

  • nagwintowanie 1/2” prawe,
  • dopuszczalne ciśnienie robocze: 4 bary,
  • dopuszczalna temperatura pracy: 95 stopni Celsjusza,
  • na życzenie dostępna głowica termostatyczna.


W zestawie znajduje się nowoczesny, schowany zestaw podłączenia hydraulicznego, wyposażony w łączniki miedziane, wielowarstwowe, system zamocowania do ściany, odpowietrznik, uchwyt do akcesoriów.


Proszę zwrócić uwagę na podłączenie (z rozstawem osi 50 mm) – jest schowane we wnętrzu grzejnika i przygotowane do instalacji opcjonalnej głowicy termostatycznej.


Rozmiary:

  • 1200 mm x 450 mm,
  • 1600 mm x 450 mm.

Grzejnik Tratto produkowany jest w wersji ze światłem na bocznych krawędziach lub bez,  a także jako wariant elektryczny.

 

Rysunek techniczny - grzejnik Tratto - Irsap
 

Wyślij zapytanie

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju


Zapraszamy do kontaktu:
606 179 403, 606 163 004
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 - 16:00