Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach:
9:00 - 17:00
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
606 179 403 lub 606 163 004

Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Medusa

Medusa to zdecydowanie model inny niż wszystkie; na pierwszy rzut oka w ogóle nie przypomina grzejnika, a raczej intrygującą ozdobę – rzeźbę lub modernistyczną instalację. Dlaczego? Medusa ma bowiem formę koła. W rurach przewodowych, ukształtowanych w idealny okrąg, zamontowane są faliste, nieregularne profile grzewcze, tworzące luźną siatkę. Produkowana jest w jednym rozmiarze: 1415 mm x 1415 mm, o głębokości 92 mm i rozstawie przyłączeń równym 50 mm.


„Medusa unosi się delikatnie na równie pochyłej życia. I ciepło rozchodzi się w otoczeniu. Okrągła w kształcie, subtelna, stworzona, aby wić się w przestrzeni. Medusa stanowi przedmiot bardzo wyrafinowany, który dodaje wartości przestrzeni, w którą jest wkomponowany.” - Luigi Molinis


Grzejnik Medusa wyposażony jest w zawór prosty z rozstawem osi 50 mm z miedzianymi, wielowarstwowymi łącznikami; w zestawie znajduje się również odpowietrznik, komplet maskujący na rury (do rur o maksymalnej średnicy 16 mm), oraz cztery wsporniki na ścianę.

Parametry techniczne modelu:

  • przekrój przewodów rurowych: 33,7 mm,
  • przewody faliste: średnica równa 16 mm,
  • nagwintowanie 1/2” prawe,
  • maksymalne ciśnienie robocze: 8 barów,
  • maksymalna temperatura pracy: 95 stopni Celsjusza.

Model dostępny jest w kolorach z serii Classic, Special, Surface oraz wybranych RAL.


W trosce o bezpieczeństwo grzejnika i komfort klienta, Medusa chroniona jest osłonami z tworzywa przeciwuderzeniowego, które pozwalają zabezpieczyć ją przed zarysowaniem i innymi uszkodzeniami możliwymi podczas transportu.

 

Wyślij zapytanie

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju


Zapraszamy do kontaktu:
606 179 403, 606 163 004
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Krakowie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 - 17:00