Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach:
9:00 - 17:00
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
606 179 403 lub 606 163 004

Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Flexo

UWAGA!
Model grzejnika Flexo został trwale wycofany z oferty IRSAP.

Flexo to jeden z tych grzejników dekoracyjnych, który może zostać zamontowany praktycznie wszędzie – od łazienki, po salon i przedpokój. Zawdzięcza to posiadaniu szeregu praktycznych, ale i estetycznych cech, które czynią z niego model uniwersalny, z całą jednak pewnością nie nudny. Dodatkowo, Flexo produkowany jest w aż trzech wersjach, wyróżniających się poszczególnymi drobiazgami, zaspokoi więc wszystkie, nawet najwyższe wymagania.

 

Parametry techniczne grzejnika

Model Flexo składa się z pionowych, strzelistych profili grzewczych w formie płaskich paneli, o wymiarach przekroju wynoszących 50 mm x 10 mm, oraz okrągłych kolektorów o średnicy równej 30 mm. Posiada prawe nagwintowanie 1/2”, a jego maksymalne ciśnienie robocze sięga 4 barów, dopuszczalna temperatura zaś – 95 stopni Celsjusza.

 

W zestawie wszystkich trzech wariantów znajdą Państwo komplet zaworów kątowych, zawory z miedzianymi, wielowarstwowymi łącznikami, komplet maskujący na rury, oraz odpowietrznik.

 

Flexo 1

Flexo 1 to najbardziej podstawowa wersja grzejnika. Wyposażona jest w dwie pary zawiesi, odpowiednich do zamocowania na ścianie oraz trzy wieszaki z drzewa czereśniowego. Wymiary: 1820 mm x 624 mm.

 

Flexo 2

Ten model tak samo jak poprzednik, posiada dwie pary zawiesi do zamocowania na ścianie, dwa wieszaki z drewna, a także duże lustro znajdujące się w centralnej części. Wymiary: 1820 mm x 792 mm.

 

Flexo 3

Flexo 3 jest modelem najbardziej funkcjonalnym; oprócz kompletu zawiesi, dwóch wieszaków z czereśniowego drewna i lustra, posiada jeszcze dwie, praktyczne półki drewniane. Wymiary: 1820 mm x 792 mm.

Podłączenie dla wszystkich trzech grzejników to dolne środkowe z rozstawem osi 50 mm.

 

Wyślij zapytanie

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju


Zapraszamy do kontaktu:
606 179 403, 606 163 004
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Nasz salon sprzedaży znajduje się w Krakowie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 - 17:00