Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach:
9:00 - 16:00
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
606 179 403 lub 606 163 004

Kontakt - dystrybutor grzejników Irsap

Grzejnik Dedalo

Model Dedalo spokojnie określić można mianem małego dzieła sztuki; to doskonały projekt włoskiej marki Irsap o nietypowej, eleganckiej i nowoczesnej, geometrycznej formie. Dedalo to bowiem dekoracyjny grzejnik płytowy z kubistycznymi wycięciami w środku (w kształcie kanciastej, odwróconej litery „C”), a obecność światła zapewnia mu intrygujący teatr cieni.


Grzejnik Dedalo skonstruowany jest w formie płyty grzewczej, posiada nagwintowanie 1/2” prawe; jego maksymalne, dopuszczalne ciśnienie robocze wynosi 4 bary, a dopuszczalna temperatura sięga 95 stopni Celsjusza. Podłączenie z rozstawem osi 50 mm zostało schowane we wnętrzu grzejnika i przygotowane do zamocowania opcjonalnej głowicy termostatycznej.


„Gra pełnych i pustych przestrzeni wraz ze światłem koreluje Dedalo ze ścianą; ukryte źródło oświetlenia tworzy zestaw światła i cienia, który percepcyjnie oddziela grzejnik od ściany, sprawia, że wydaje się być zawieszony w powietrzu, ułatwiając jednocześnie wieszanie ręczników (…) Płaszczyzna jest podzielona, z klasycznymi proporcjami tworzy przestrzenie rosnących wymiarów, które uzyskują walory ze względu na błyski światła wytwarzane wewnątrz przez płaszczyzny (…).” - Synthesis Design


Grzejnik Dedalo dostępny jest w dwóch rozmiarach: 900 mm x 498 mm, 1600 mm x 660 mm, produkowany w wersji ze światłem oraz bez.

Dostępne kolory:

  • kolory z serii Classic;
  • kolory z serii Special;
  • kolory Surface;
  • kolory RAL.

Dedalo produkowany jest też jako grzejnik w stu procentach elektryczny.
W zestawie znajduje się system podłączenia hydraulicznego, odpowietrznik, komplet do zamocowania, uchwyt do akcesoriów.

 

 

Wyślij zapytanie

Dystrybutor grzejników Irsap

Warszawa - Wrocław - Kraków - Poznań - Gdańsk - Katowice

Prowadzimy sprzedaż grzejników na terenie całego kraju


Zapraszamy do kontaktu:
606 179 403, 606 163 004
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 - 16:00